Prelegenci

Gavin Cornall

Gavin Cornall

Roxtec Group


  • Global Segment Manager w Roxtec Group
  • Interesuje się różnymi aspektami budownictwa energetycznego, szczególnie w dziedzinie energetyki, energetyki jądrowej i energii odnawialnej. Posiada bogate doświadczenie we współpracy z cenionymi firmami na całym świecie, które wykorzystuje podczas pracy z aplikacjami krytycznymi dla bezpieczeństwa.
  • Dzięki pracy nad różnymi projektami wymagającymi uszczelnień i zachowania odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa, począwszy od nowych budynków po działające obiekty jądrowe, magazynowanie paliw i odpadów oraz projekty związane ich z likwidacją, może poszczycić się wszechstronną wiedzą na temat uszczelnień w środowisku złożonym z wielu zagrożeń.
  • Jako współautor publikacji firmy Roxtec zatytułowanej „Jak chronić się przed zagrożeniami współbieżnymi i wtórnymi” wykazuje głębokie zaangażowanie w ulepszaniu standardów bezpieczeństwa, szczególnie w dziedzinie energii jądrowej.
  • Jest gorącym orędownikiem poprawy środków bezpieczeństwa, zwłaszcza w zakresie uszczelniania kabli i rur, w środowiskach nuklearnych, co odzwierciedla zaangażowanie Roxtec w zapewnianie najwyższego poziomu bezpieczeństwa i ochrony w projektach infrastruktury krytycznej.